Hatay Haber Gündem

AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARI DİNLEDİ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve beraberindeki AK Partililerden oluşan heyet Karlısu’da muhtarlarla bir araya gelerek muhtarları dinledi.

AK PARTİ HEYETİ MUHTARLARI DİNLEDİ
22 Eylül 2023 - 17:25

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve beraberindeki AK Partililerden oluşan heyet Karlısu’da muhtarlarla bir araya gelerek muhtarları dinledi.

Milletvekili Yeşildal’a İl Başkanı Mehmet Öntürk, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AK Parti Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen de eşlik eti. Heyet, Karlısu Mahallesi’nde muhtarlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundular.

Karlısu Mahalle Muhtarı Mehmet İncecik ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda Mahalle Muhtarlarının istek ve önerileri dinlenerek çözüm önerileri konusunda istişarelerde bulunuldu.

YILMAZ: ANTAKYA HEPİMİZİN EVİ

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz programda yaptığı konuşmada; “ Tüm mahallelerimizin istek ve ihtiyaçlarını tek tek yerine getirmek için gayretle çalışıyoruz. Antakya’mızı depremden sonra tek bir gün bile sahipsiz bırakmadık, bırakmayacağız. Her bir hemşehrimizin isteği yerine getirilene kadar, her bir mahallemizin ihtiyacı karşılanana kadar istişarelerimize ve çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bu şehir hepimizin, hep birlikte elimizi taşın altına koyarak şehrimizi yeninden inşa edecek, caddelerimizi, sokaklarımızı yeniden eski günlerdeki canlılığına kavuşturacağız.

Bu süreçte bizlerden desteklerini esirgemeyen Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve nezdinde tüm bakanlarımıza, değerli milletvekillerimize, İl ve İlçe Başkanlarımıza, Cumhur İttifakının her bir üyesine, siz değerli muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Antakya hepimizin evi, yuvası. Yıkılan, hasar gören şehrimizi, evlerimizi yapar gibi yeniden inşa edecek, süsleyecek, eskisinden daha güzel, yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. Bu şehrin evlatları olarak bunu yapmak boynumuzun borcu bu nedenle gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.” dedi.

Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde gerçekleştirilen toplantı günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem