Hatay Haber Gündem

AKSOY: MESLEK KURULUŞLARINDAN DESTEK ALACAĞIZ

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, HAMOK Dönem Sözcüsü Serkan Koç ve oda başkanlarını hizmet binasında ziyaret etti.

AKSOY: MESLEK KURULUŞLARINDAN DESTEK ALACAĞIZ
24 Şubat 2024 - 9:54

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, HAMOK Dönem Sözcüsü Serkan Koç ve oda başkanlarını hizmet binasında ziyaret etti.

31 Mart’ta yapılacak olan seçimler Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde bir yandan esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını sürdüren CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, diğer yandan da akademik meslek odalarının bulunduğu HAMOK Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy’u Subaşı Mahallesi’nde bulunan geçici hizmet binasında karşılayan HAMOK Dönem Sözcüsü Serkan Koç ve beraberinde bulunan oda başkanları gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek seçim çalışmalarında başarı dilediler.

AKSOY: MESLEK KURULUŞLARI YOL GÖSTERİCİMİZ OLACAK

Akademik Meslek Odalarının tek çatı altında bulunduğu HAMOK Dönem Sözcüsü Serkan Koç’u Subaşı Mahallesi’nde bulunan geçici hizmet binasında ziyaret eden CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, “6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, geride kalanlara sabır diliyorum. Antakya’mızın durumu malumunuz ortada. Antakya’mızı yeniden ayağa kaldırıp, yeniden daha güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağımıza inanıyorum. İşimiz, Gücümüz Antakya. Antakya Bizim Canımız. Belediyecilik anlamında kentin daha iyi bir şekilde ayağa kalkması için meslek kuruluşları her zaman yol gösterici olmuştur. Bu konuda yerel kent konusunda her zaman meslek kuruluşlarından destek alacağız. Göstermiş olduğunuz misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyor, desteklerinizi bekliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem