ALİHAN DÖNER’DEN BABACAN’A “ŞUURLU GENÇLİK” YANITI

ALİHAN DÖNER’DEN BABACAN’A “ŞUURLU GENÇLİK” YANITI

ABONE OL
31 Ocak 2024 12:21
ALİHAN DÖNER’DEN BABACAN’A “ŞUURLU GENÇLİK” YANITI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Hatay İl Başkanı Alihan Döner, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın eleştirilerine “Şuurlu gençlik” yanıtını verdi.

TÜRK GENÇLİĞİNİN BAŞARISINDAN NEDEN RAHATSIZSINIZ?

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan’ın gönderisine tepki gösterdi. Döner: “Türk Gençliğinin başarısından neden rahatsızsınız? Elimizi çekelim de istediğiniz yere çekebileceğiniz şuursuz bir gençlik mi meydana gelsin?” dedi.

NE OLMUŞTU?

DEVA Parti Genel Başkanı Ali Babacan Ülkü Ocaklarının etkinliği ile ilgili: “Çocukların üzerinden ellerinizi çekin. O çocuklar eğitim için okullara gidiyor, küçük ortağın siyasi propagandasına maruz kalmak için değil. Ülkesini seven, sınıfları miting alanına çevirmek yerine sınıfa aç gelen çocuklarımız için, gittikçe bozulan eğitim sistemimizin düzeltilmesi için çalışmalı.” şeklinde konuşmuştu.

ŞUURSUZ BİR GENÇLİK Mİ MEYDANA GELSİN?

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, Babacan’ın bu gönderisine tepki gösterdi. Ülkü Ocakları’nın UZEM programını kullanan bir gencin fotoğrafını paylaşan Döner: “Bak Ali Babacan; bu kardeşimiz Ülkü Ocaklarının projesi olan UZEM Programını kullanarak derslerinde başarı elde ettiğini ifade ediyor. Türk Gençliğinin başarısından neden rahatsızsınız? Elimizi çekelim de istediğiniz yere çekebileceğiniz şuursuz bir gençlik mi meydana gelsin?” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.