ANTAKYALILARDAN AKSOY’A YÜREKTEN DESTEK

ANTAKYALILARDAN AKSOY’A YÜREKTEN DESTEK

ABONE OL
15 Mart 2024 14:44
ANTAKYALILARDAN AKSOY’A YÜREKTEN DESTEK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy, esnaf ve mahalle gezilerini yorulmadan sürdürmeye devam ediyor.

Yerel seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile Göz Hastanesi, EXPO ve Kaymakamlık Prefabrik Çarşısı, Gazi Mahallesi, Emlak Konutlar Konteyner Kent, Doğanköy ve Akasya Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

“MESLEKTAŞLARIMIN TIP BAYRAMI KUTLU OLSUN”

14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’nde meslektaşlarını ve ardından Göz Hastanesi’ni ziyaret eden Aksoy, “14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle meslektaşlarımı ziyaret ettim. Doktor arkadaşlarımla birlikte yıllarca omuz omuza vererek, halk sağlığı için gece gündüz demeden gururla çalışıyoruz. Hepimizin yaşadığı sorunlar ortak ve el birliği ile doktorluk mesleğini yüce bir değer olarak korumaya devam edecek, canla başla mücadelemizi sürdüreceğiz. Meslektaşlarımın 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun” dedi.

“ESNAF BİZİM CANIMIZ”

EXPO ve Kaymakamlık Prefabrik Çarşı’da faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Aksoy, “Esnaf Bürosu projemizi her bir esnafımıza tek tek anlatmaya devam ediyoruz. Güzel Antakya’mızın ayağa kalkması için esnafın kendisini güçlü hissetmesi gerekir. Antakya’mızın ayağa kalkması noktasında esnafımızla her daim omuz omuza el ele olacağız. Bizlere kapılarını açarak misafirperverliklerinden dolayı esnaflarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, bereketli kazançlar diliyorum.” dedi.

“HALKIMIZIN MAĞDURİYETLERİNİN GİDERİLMESİ İÇİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Antakya İlçesi’ne bağlı Gazi Mahallesi’nin rezerv alan kapsamında alınmasının ardından mağduriyet yaşayan vatandaşları ziyaret eden Aksoy, “Gazi Mahallesi’nde rezerv alanda hak sahibi olan hemşerilerimizle bir aradayız. Hatay MilletvekilleriMehmet Güzelmansur, Nermin Yıldırım Kara, İl Başkanı Hakan Tiryaki, İlçe Başkanı Ümit Kutlu ile birlikte ziyaret ettiğimiz Gazi Mahallesi sakinlerimizle el ele olmaya devam edeceğiz. Rezerv alan kapsamına alınan mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın haklı istekleri yerine getirilinceye kadar her zaman yanlarında olacağız.” dedi.

“KONTEYNER KENTLERDE YAŞAYAN DEPREMZEDELERDEN DR. AKSOY’A DESTEK”

Seçim çalışmaları kapsamında konteyner kentlerde yaşayan depremzedeleri hanelerinde ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Aksoy, “Antakya İlçemizin Güzelburç Mahallesi’nde bulunan Emlak Konutlar Konteyner Kentte yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, yapacağımız çalışmaları ve projelerimizi anlattık. Buradan kıymetli Antakyalı hemşerilerime söz veriyorum. Şartlar ne olursa olsun hiç bir zaman birbirimizi bırakmayacağız. Bizlere gönülden desteklerini esirgemeyerek kapılarını açan depremzede vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

“DR. AKSOY İFTARI MAHALLE MUHTARLARIYLA BİRLİKTE AÇTI”

Ramazan-ı Şerif ayının dördüncü gününde iftarını Antakya ve Defne’den gelen muhtarlarla yapan Aksoy, “Mübarek Ramazan Ayı’nın 4. gününde Antakya ve Defne Muhtarlarımız ile birlikte iftarımızı yaptık, orucumuzu açtık. Demokrasinin olmazsa olmaz unsurlarından bir olan muhtarlarımız ile hep birlikte yaralarımızı saracağız ve belediye bünyesinde kuracağımız Muhtarlık Ofislerimiz ile hızlı hizmet uygulamamızı hayata geçireceğiz. Hizmetlerimizi anında çözüm masamız ile vatandaşlarımızın taleplerini eksiksiz olarak yerine getireceğiz. İftar programında bizleri misafir ederek ağırlayan Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü ile Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel’e teşekkür ediyor, tüm muhtarlarımıza ve adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi.

“DOĞANKÖY BİZİM CANIMIZ”

Antakya İlçesi’ne bağlı Doğanköy Mahallesi’nde gerçekleştirilen açık hava toplantısına HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile birlikte katılan Aksoy, “Gecenin bu serin havasında bizleri sıcak ilgileriyle karşılayan Doğanköy halkı ile birlikte el ele, kol kola vereceğiz. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde virane olan Antakya’yı tüm Antakyalı hemşerilerimizle birlikte ayağa kaldıracağız. Bizleri misafir ederek sıcak ilgisini esirgemeyerek büyük bir coşku ile desteğini esirgemeyen Doğanköy’ün yürekli insanlarına teşekkür ediyor, 31 Mart’ta fire vermeden desteklerini yanımızda görmek istiyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.