Hatay Haber Gündem

ÇALIŞKAN: HATAY İÇİN BİRLİKTE DAHA İYİ BİR YARIN İNŞA EDECEĞİZ

ÇALIŞKAN: HATAY İÇİN BİRLİKTE DAHA İYİ BİR YARIN İNŞA EDECEĞİZ
07 Mart 2024 - 20:55

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, bölgedeki yerel halkla temaslarına devam ediyor.

Çalışkan, Yayladağı, Samandağ ve Antakya bölgelerindeki mahalle toplantılarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

HALK SORUNLARINI ÇALIŞKAN’A İLETTİ

Yayladağı, Samandağ ve Antakya bölgelerinde gerçekleştirilen mahalle toplantılarında yerel halk yaşadığı sorunları Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a doğrudan iletme fırsatı buldu. Karacurun, Sungur, Kışlak, Karaköse, Sebenoba ve Gözene mahallelerinden gelen vatandaşlar, mahallelerinde karşılaştıkları zorlukları aktarırken Antakya’daki Karlısu ve Narlıca mahallelerinden gelen katılımcılar da görüşlerini dile getirdi.

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Gerçekleştirilen toplantılarda vatandaşların sorunlarını dinleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Çalışkan, çözüm önerilerini de değerlendirerek Büyükşehir Belediye Başkanlığıyla birlikte çözüm odaklı gelecek projeleri hakkında da bilgilendirme yaptı. Çalışkan, vatandaşla yüz yüze gerçekleştirilen toplantıların devam edeceğini ve halkın katılımının kendileri için son derece önemli olduğunu belirtti. Bu tür etkinliklerin, yerel yönetim ile halk arasındaki diyaloğun güçlenmesine katkı sağladığını vurguladı.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem