ÇALIŞKAN: HATAY’I YENİDEN HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ

ÇALIŞKAN: HATAY’I YENİDEN HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ

ABONE OL
30 Mart 2024 11:36
ÇALIŞKAN: HATAY’I YENİDEN HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

aadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, belediye başkan adayları ve teşkilat mensuplarıyla iftar programında bir araya geldi.

İftarın ardından Yeniyurt Mahallesi’nde vatandaşlara seslenen Çalışkan ilk olarak, “Milli Görüş Belediyeciliği ile Hatay’a Saadet Gelecek” düşüncesiyle yola çıktıklarını belirtti. Çalışkan sözlerine şöyle devam etti: “Rabbim cümlemizi nice huzurlu Ramazan’lara eriştirsin. Hatay’ı hep birlikte daha güzel bir geleceğe taşıyacağız. Hatay’ın yıllardır çözülemeyen sorunlarını çok kısa bir sürede çözüme kavuşturacağız” dedi.

HATAY HAK ETTİĞİ DEĞERİ GÖRMÜYOR

Çalışkan konuşmasının devamında şunları söyledi: “Hatay kadim bir şehir ve medeniyetlerin beşiğidir. Ancak son yıllarda hak ettiği değeri görmüyor. Biz, Saadet Partisi olarak, Hatay’ın potansiyelini ortaya çıkaracak, şehrimizi yeniden hak ettiği yere taşıyacak projelerle geliyoruz. Gençlerimize iş imkanları sağlayacak, kadınlarımızın sosyal hayatta daha aktif rol almasını destekleyecek, yaşlılarımızın ve ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanında olacak bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Hatay’ın trafik sorununu çözecek, yeşil alanlarını artıracak, tarihi ve kültürel mirasını koruyacak ve turizm potansiyelini geliştireceğiz. Biz, ayrıştırıcı değil birleştirici olacağız. Hatay’da yaşayan tüm vatandaşlarımızı kucaklayacak, herkese, her mahalleye eşit hizmet götüreceğiz.” dedi. Dörtyol Belediye Başkan Adayı Halil Olgun da yaptığı konuşmada, “Milletimize hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacağız” ifadelerini kullandı.

DÖRTYOL’A YENİ YATIRIMLAR KAZANDIRACAĞIZ

Olgun, şunları ifade etti: “Dörtyol’u yaşanabilir, modern ve örnek bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Dörtyol’un tarım ve turizm potansiyelini harekete geçirecek, ilçemize yeni yatırımlar kazandıracağız. Gençlerimize ve kadınlarımıza yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri artıracak, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olacağız. Dörtyol’da yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyecek çözüm üretecek ve her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.