Hatay Haber Gündem

DEVA PARTİSİ, DEFNE’DE İKTİDAR MEŞALESİNİ YAKTI

Demokrasi ve Atılım Partisi genel başkan yardımcıları Defne’den iktidara yürüyoruz mesajı verdi.

DEVA PARTİSİ, DEFNE’DE İKTİDAR MEŞALESİNİ YAKTI
30 Ocak 2023 - 17:05

Demokrasi ve Atılım Partisi genel başkan yardımcıları Defne’den iktidara yürüyoruz mesajı verdi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcıları Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin, Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf, İnsan Kaynakları ve Parti İçi Eğitim Başkanı Nazlı Seda Vural’ın katılımı ile Parti üyeleri ile buluşma, kaynaşma programı Defne İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşti. Programa İl Başkanı İlker Eker, Antakya İlçe Başkanı Uğur Çakılı, Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda partili vatandaş katıldı. Yoğun katılımı organize eden Hüzmeli, çalışmalarıyla genel başkan yardımcılarından tamm not almayı başardı.

HÜZMELİ: KATILIMLARINIZ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

DEVA Partisi Defne İlçe Başkanı Av. Nidal Hüzmeli, programda yaptığı konuşmada; “Ülkemizin içinde bulunduğu durumu hep benden dinlediniz. Kurtuluş reçetelerini açıklamak üzere bugün burada parti yöneticilerimiz hazır bulunuyor. Programa katıldığınız için hepinize teşekkür ederim” dedi.

ERGİN: İKTİDARA TALİBİZ

DEVA Partisi Teşkilat İşleri Başkanı Sadullah Ergin de konuşmasında; “14 Mayıs’ta bir seçim kararı alındı. Bugün yaşadığımız ortamdan memnun muyuz. Mutfağımız rahat mı, gençlerimiz iş bulma noktasında, emeklimiz geçim noktasında huzurlu mu? Tüm bunlara bakıldığında üstdüzey gerilim ortamı var. Son 2 yıldır yaşanılan enflasyon 40-50 yılın zivesinde. TUİK rakamları makyajlama noktasında maharet gösteriyor. Ama ekmek 3 yıl önce 1,5 TL bugün 5 TL. Tüm girdi maliyetleri katlanarak artıyor. Çiftçi ürününe zam yapınca suçlu çiftçi oluyor. Çiftçi, depocu, marketçi suçlu, ama kendileri suçsuz. Doktorlarımız, yetişen beyinlerimiz yurtdışına gidiyor. DEVA Partisi bu sorunları gördü ve ihtiyaçtan kuruldu. DEVA Partisi bu sorunları çözmek için var. Tüm sorunlara uygun çözüm yollarını ilan eden Türk siyasi tarihinde ilk partidir. 6’lı masa da Pazartesi günüAnkara’da Congressium Merkezi’nde bir araya gelerek ülkenin kurtuluş reçetesini açıklayacak. Ben katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Ergin, konuşmasının ardından Sosyal Politikalar Başkanı Selma Aliye Kavaf ile birlikte partiye katılan üyelere rozetlerini taktı.

[do_widget "FootyStats: League Table"]

2022 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem