DOĞRU: YENİDEN REFAH ANTAKYA’NIN TEMİNATIDIR

DOĞRU: YENİDEN REFAH ANTAKYA’NIN TEMİNATIDIR

ABONE OL
9 Mart 2024 20:52
DOĞRU: YENİDEN REFAH ANTAKYA’NIN TEMİNATIDIR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Şaban Doğru, Yeniden Refah Partisi’nin Antakya’da refahın, bolluğun ve bereketin teminatı olduğunu söyledi.

Doğru, Antakya’yı ilmek ilmek dokumaya devam ediyor. İlçeye bağlı Uzunalıç, Doğanköy, Gökçegöz, Mahalleleri’nin yanı sıra Antakya Sanayi sitesi esnaflarını, Aras ve MNG kargo firması çalışanlarını, KIYAMDER Konteyner Kenti’ni, Sürmeli kardeşler Ticaret işletme sahibi İzzettin Sürmeli’yi, Bambi Yatak işletme sahibi Savaş Köseoğlu’nu, Anadolu Isuzu Öztopraklar işletme personellerini, Antakya turbo merkezi ve Bilal Usta otogaz işletme personellerini, İtimat Oto Galeri ve Usta Oto Galeri işletme sahipleri ve personellerini ziyaret etti.

ANTAKYA İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ

Tüm ziyaretlerinden tam destekle ayrılan Doğru, yaptığı konuşmada, “Antakya’mızda ve diğer tüm ilçelerimizde, büyükşehirde Yeniden Refah Partisi’ni bayraklarını dalgalandıracağız. Türkiye’de yükselen yıldız var, o yıldız Yeniden Refah Partisi’dir. Bütün anketler Yeniden Refah Partisinin yükselişinden yana ibreyi gösterince biraz endişelenmeye başladılar. Bizde onlara diyoruz ki, ‘Bütün Türkiye’de endişelenin, özellikle de Antakya’da endişelenin.’ Çünkü artık insanımız umutsuz değil, vatandaşımızın güvenecekleri bir parti var, Milli Görüşün tek temsilcisi olan Yeniden Refah Partisi var.  Antakya’mız başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde belediye başkanlıklarını alacağız, İnşallah 2028 seçimlerinde de Genel Başkanımız Sayın Fatih Erbakan’ı da Türkiye’nin Başkanı yapacağız. Yeniden Refah Partisi 5 yıllık bir parti, ama geçmişi 50 yıllıktır. Bugün anketler bizim arkamızda 100 binlerin olduğunu gösteriyor. Biz son ana kadar durmadan çalışacağız. Karşımızda 22 yıllık bir iktidar partisi var, biz iktidar partisi ile yarışıyoruz. Onlar, bütün belediyelerin ve devletin, hükümetin imkanlarını kullanırken, biz kendi gücümüzle sahada çalışıyoruz. 31 Mart akşamı Türkiye’de ve Antakya’da birinci parti Yeniden Refah Partisi olacaktır. Tüm Antakyalı hemşehrilerimizi Türkiye’nin yükselen değerine destek olmaya davet ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.