DÖNER: DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

DÖNER: DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

ABONE OL
1 Temmuz 2024 22:34
DÖNER: DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner, Suriye gündemi ile ilgili yaptığı açıklamada devletimizin ve milletimizin yanındayız dedi.

Yaşanan gelişmelerin devletin birliğinin önemini bir kez daha gösterdiğinin altını çizen Döner; “Devletimizin birlik ve beraberliğinin, milletimizin refahı ve geleceği için ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz. Yaşanan olaylar bizlere, devletimizin bağımsızlığını ve bütünlüğünü korumanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu kritik dönemde, sağduyu ve ortak akıl ile hareket etmenin hayati önem taşıdığını önemle vurgulamak isteriz. Türk devleti güçlüdür. Üç beş çapulcuya meydan bırakacak bir devlet değildir. Devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız. Sağduyulu olup sükûnetle devletimizin açıklamalarını beklemeliyiz. Sağduyu hepimizin ortak değeridir. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, devletimizin ve milletimizin geleceğini güvence altına alabiliriz. Bugün, geçmişten aldığımız derslerle ve geleceğe olan inancımızla, sağduyu ve dayanışma içerisinde olmalıyız. Her türlü provokasyona karşı dikkatli olmalı, toplumumuzun huzurunu ve güvenliğini tehdit eden unsurlara fırsat vermemeliyiz. Sağduyulu olmak, milletimizin her bir ferdinin sorumluluğundadır. Birlik ve beraberliğimizi korumak adına her vatandaşımız bu sorumluluğu yerine getirmelidir. Bu vesileyle, Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı olarak hiçbir eylemin ve gösterinin içerisinde olmadığımızı ifade ediyor; Hataylı tüm vatandaşlarımızı sağduyu ve sükûnete davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.