HATAY BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ KASIM AYI 2. BİRLEŞİMİ YAPILDI

HATAY BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ KASIM AYI 2. BİRLEŞİMİ YAPILDI

ABONE OL
21 Kasım 2023 17:05
HATAY BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ KASIM AYI 2. BİRLEŞİMİ YAPILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi 2. birleşiminde HBB ve ilçe belediyelerinin 2024-2026 mali yılı bütçeleri görüşülerek kabul edildi.

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım ayı olağan toplantısı, 2. Birleşimi Antakya Kisecik mevki HBB Yerleşkesi A Blok’ta bulunan Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Hatay Büyükşehir Başkan Vekili Adnan Özkaya başkanlığında toplanan mecliste gündeme alınan 41madde görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda gündemin 1. maddesi Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin 2024 Mali Yılı Performans Programı ile ilgili komisyon raporu ile HBB’nin ve ilçe belediyelerinin Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği gereğince 2024-2026 bütçeleri ile ilgili komisyon raporları görüşülerek kabul edildi. Ayrıca Antakya ve İskenderun ilçelerinin 2023 Mali Yılı ek bütçeleri ile ilgili komisyon raporları da görüşülerek kabul edildi. Meclisin bir sonraki toplantısı 7 Aralık Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleştirilecek.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.