HÜSEYİN AKSOY BAŞKANLIK YOLCULUĞUNA ÇIKTI

HÜSEYİN AKSOY BAŞKANLIK YOLCULUĞUNA ÇIKTI

ABONE OL
7 Şubat 2024 21:49
HÜSEYİN AKSOY BAŞKANLIK YOLCULUĞUNA ÇIKTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Dr. Hüseyin Aksoy belediye başkanlık yolculuğuna yayınladığı mesajla resmen çıktı.

Dr. Aksoy, kendisine güvenenleri yanıltmamak için çok çalışacağını kaydetti. Aksoy, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında; “Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e, MYK üyelerimize, Parti Meclisimize, Antakya Belediyesi Başkan Adayı olmam konusunda güvendikleri için ayrı ayrı teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. 6 Şubat ve sonrasında yaşanan depremin yıkıcı etkilerinden en çok etkilenen ilçelerimizin başında gelen Antakya’nın yeniden ayağa kalkması, yaralarının sarılması için hiç kimseyi ötekileştirmeden, kutuplaştırmadan çalışacağız. Antakya’da belediyecilik anlayışını baştan aşağıya değiştirecek, vatandaşın hak ve hukukunu koruyacak, mağdurun yanında olacak, yeni yaraların açılmasına izin vermeyeceğiz. Bu dönüşüm süresi içerisinde önceliğimiz insan olacak, sosyal belediyecilik anlayışımız ile yaraları saracak, her vatandaşımıza dokunmaya odaklanacağız. Sorunları birebir yerinde çözeceğiz. Barınmadan, eğitime, sağlıktan yeni sosyal donatı alanlarına kadar ilçemizin iyileştirilmesi için birlikte olmak, nitelikli ve dirençli bir kent yaratmak için mücadele etmek zorundayız.

ANTAKYA’NIN HİZMETKARI VE SÖZCÜSÜ OLACAĞIM

Güçlü ve umut veren gerçek değişim için bana inanın! Bugüne kadar yalnız bırakılan, sessiz bırakılan, kimsesiz bırakılan, garip bırakılan, ranta kurban edilen Antakya’yı birlikte ayağa kaldıracağız. Antakya’ya dayatılan bu karanlığa karşı omuz omuza verecek, ay yıldızlı bayrağımız altında huzuru yeniden bu şehire getirecek, sahada ve sokakta Antakya’nın sözcüsü ve hizmetkarı olacak, kararlılıkla gün geçmeden hemen çalışmalara başlayacağım. İnanın, güvenin, hedefe ve bu büyük değişime birlikte yürüyelim. Antakya’yı yeniden ranta teslim etmeyelim” ifadelerini kullandı.
Aksoy ilk açıklaması ile vatandaşlardan yoğun destek aldı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.