MEHMET ŞAŞMAZ SEÇİLİRSE KULÜBE 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞLAYACAKLAR

MEHMET ŞAŞMAZ SEÇİLİRSE KULÜBE 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞLAYACAKLAR

ABONE OL
14 Haziran 2024 21:01
MEHMET ŞAŞMAZ SEÇİLİRSE KULÜBE 1 MİLYON DOLAR BAĞIŞLAYACAKLAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’da hizmet veren 3 dev firma olan Arda İnşaat, Garp İnşaat ve İtibar Grup, Mehmet Şaşmaz’ın Hatayspor Başkanı seçilmesi halinde kulübe 1 Milyon dolar hibe edeceklerini açıkladı.

Kentin tanınmış iş insanlarından olan ve geçmiş dönemde Hatayspor Başkanlığı da yapan Mehmet Şaşmaz, olağan kongrede başkan adayı olmasının ardından 3 büyük firma harekete geçti ve kulübe 1 Milyon dolarlık hibe açıkladı. Söz konusu 1 Milyon doların Arda İnşaat, Garp İnşaat ve İtibar Grup tarafından kulübe karşılıksız olarak hibe edileceğini belirten Şaşmaz’ın hibe açıklaması Hatayspor kamuoyunda bomba etkisi yarattı. Başkan olarak kulübe büyük hizmetlerde bulunan, önemli transferleri gerçekleştirerek takımın ligde büyük hedeflere oynamasını sağlayan Şaşmaz, geçtiğimiz yıllarda da Süper ligde mücadele eden Hatayspor’a tüm masrafları kendisi tarafından karşılanmak üzere genç bir futbolcu önererek Hatayspor sevgisinin ne derece karşılıksız olduğunu tüm Hatayspor kamuoyuna kanıtlamıştı.

 

“BEN HATAYSPOR’UN ASKERİYİM”

 

Hatayspor’a yönetimde olduğu dönemlerin yanı sıra yönetimde olmasa da fikirleriyle destek veren ve üzerine düşen her göreve hazır olduğunu her platformda dile getiren Şaşmaz, depremle yıkılan kente hasret kalan Hatayspor’un yeni dönemde kente uzak olan Mersin yerine maçlarını Kahramanmaraş kentinde oynatacaklarını açıklayarak Hatayspor’un kente daha yakın olmasını ve taraftarların maçlara daha kısa mesafede gidip gelebileceklerini de dile getirmişti. Projeleriyle Hatayspor kamuoyundan tam destek alan Şaşmaz, Arda İnşaat, Garp İnşaat ve İtibar Grup tarafından verileceğini açıkladığı 1 milyon hibe sözünün de kongrede başkan seçilmesi halinde geçerli olacağını ve 1 Milyon doların takıma genç yetenekler kazandırılmasında kullanılacağını açıkladı.

 

Şaşmaz Hatayspor kamuoyuna yönelik açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Ben Hatayspor’un her daim askeriyim. Çocukluk aşkım Hatayspor için her fedakarlığa hazırım. Beni ayağa Hatayspor sevgisi kaldırdı. Süper ligde takımımızın kalıcı başarılar elde etmesi ve kısa vadede önünün açılması için Arda İnşaat, Garp İnşaat ve İtibar Grup firmalarınca sağlanacak 1 Milyon Dolarlık hibeyi 28 Haziran’daki ilk kongrede veya 5 Temmuz’daki ikinci kongrede seçilmesi halinde kulübe karşılıksız olarak hibe edeceğiz. Hatayspor neredeyse biz oradayız” ifadelerini kullandı.

 

Şaşmaz’a Arda İnşaat, Garp İnşaat ve İtibar Grup tarafından verileceği açıklanan 1 Milyon Dolarlık hibe Hatayspor camiasından tam destek buldu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.