ÖNTÜRK VE TAZEARSLAN YENİ YÖNETİM İÇİN UZLAŞTI

ÖNTÜRK VE TAZEARSLAN YENİ YÖNETİM İÇİN UZLAŞTI

ABONE OL
13 Haziran 2024 22:31
ÖNTÜRK VE TAZEARSLAN YENİ YÖNETİM İÇİN UZLAŞTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatayspor’un başarısı için Hatayspor Kulübü Başkanı Nihat Tazearslan ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Öntürk ortak bir açıklama yayınlayarak güçbirliği oluşturduklarını açıkladılar.

Kulübün yeni sezonda daha güçlü bir yönetim ve kadroyla yola çıkılması adına yayınlanan açıklamada; “HATAY” için “HATAYSPOR” için EL ELE. Türkiye’mizin en güzel şehirlerinin başında gelen Akdeniz’in incisi şehrimizde, birçok alanda olduğu gibi sporda da birlikteliği sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle 6 Şubat sonrası çok zor günler geçiren şehrimizin, bir nebze olsun yüzünü güldüren HATAYSPOR’umuz için hep birlikte, güçlü bir kadro ile yola çıkıyoruz. Uzun yıllardan bu yana gurur ve sevinç kaynağımız olan Hataysporu’muz için ilimizin önde gelen tüm aktörleri olarak; taşın altına elimizi ve hatta gövdemizi koymak üzere anlaşmış ve kenetlenmiş durumdayız. Öncelikle, Hatayspor’umuzun kuruluşundan bu yana görev almış tüm yönetimlere, emeği geçen teknik kadrolara, futbolcularımıza, desteğini bir an olsun esirgemeyen çok kıymetli TARAFTARLARIMIZA ve Hataylı hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte, en iyisini hak eden Hatayspor’umuz için canla başla mücadele edeceğiz. Bu çalışmalarımızda geçmişten gelen birikim ve tecrübenin üstüne, gelecekte oluşturacağımız kurumsal yapı, güçlü ve yeni vizyon anlayışımız ile çok daha güçlü bir HATAYSPOR oluşturma konusunda Hatay’ın tüm renkleri olarak mutabakat sağlamış bulunmaktayız. Hatay olarak, özellikle 6 Şubat sonrası zor bir süreçten geçerken, Hataylı tüm hemşehrilerimizin bir an olsun acısını dindirmek, onların eski günlere dönmesi konusuna katkı vermek adına başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mehmet ÖNTÜRK beyin desteği ile, yine Hatay’a sevdalı tüm dostlarımız ile bir ve beraber olarak yol yürüyeceğiz. Taraftarlarımız ve Hataylı tüm hemşehrilerimizin içi rahat olsun, eski yönetim ve yeni yönetim demeden, HATAY olarak el ele vermiş olup bir çatı altında toplanmış bulunmaktayız. Sporun birleştirici gücüne HATAYSPOR sevgisi de eklenince bu birliktelik ile güçlü bir HATAYSPOR oluşturmaktır hedefimiz. Tüm Hataylı sporsever ve hemşehrilerimizin keyifle ve gururla izleyeceği bir HATAYSPOR oluşturma konusunda destek veren tüm yöneticilerimize teşekkür ederken bugüne kadar bizden bir an olsun desteğini esirgemeyen taraftarlarımızı bundan sonraki süreçte daha fazla birbirimize ve HATAYSPOR’UMUZA sahip çıkmaya davet ediyoruz. HATAY için HATAYSPOR için EL ELE” denildi.

Ayrıca yeni yönetimin oluşturulması adına olağan genel kurul gerçekleştirileceği, ilk toplantının 28.06.2024 tarihinde Antakya Expo Orta Kültür Alanı, saat 16:00’da, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise 05.07.2024 tarihinde aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın gerçekleşeceği aktarıldı.

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.