ÜLKÜ OCAKLARI CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’İ PANKARTLA KARŞILADI

ÜLKÜ OCAKLARI CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’İ PANKARTLA KARŞILADI

ABONE OL
13 Kasım 2023 12:23
ÜLKÜ OCAKLARI CHP’Lİ ÖZGÜR ÖZEL’İ PANKARTLA KARŞILADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkü Ocakları Hatay İl teşkilatı, Hatay’a ziyaret gerçekleştirmeden önce Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş’a selam gönderen Özgür Özel’i pankartla karşıladı.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Hatay ile ilgili sözlerinin yok hükmünde olduğunu belirten Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Hatay İl Başkanı Alihan Döner de bir açıklama yaptı. Teröriste terörist demeyen Özgür Özel’i Hatay’a her gelişinde bu şekilde karşılayacaklarını belirten Döner; “CHP’nin çiçeği burnunda genel başkanı ilk ziyaretini bugün ilimiz Hatay’a gerçekleştirdi. Ziyaretlerinde şu ifadeye yer vermiş: “Hatay, artık benim de şahsi meselem.” demiştir. Bu ifade, biz Hataylı Ülkücüler nazarında yok hükmündedir. Büyük bir silahlı ve diplomatik mücadeleyle ana vatana katılan; “40 Asırlık Türk Yurdu Hatay’ımız” Terörist Selahattin Demirtaş’a casus, Osman Kavala’ya selam gönderenlerin meselesi olamaz ve bu ifade hiçbir Hataylı hemşehrimiz tarafından samimi ve inandırıcı bulunmayacaktır. Sizlerin şahsi ve siyasi meselesi; Türk ve Türkiye düşmanları, terörist Selahattin Demirtaş, Sorosçu casus Osman Kavala’dır. Buradan tekrar ifade etmek isteriz ki; Selahattin Demirtaş teröristtir! Osman Kavala casustur! Hatay, bu teröristler ile yol yürüyenlerin de şahsi meselesi değildir. Hataylı sizi iyi biliyor, iyi tanıyor. Kirli siyasetinize Hatay’ı ve Hataylıyı alet etmeyiniz. Teröriste terörist diyemeyenler, Hatay’a geldiklerinde bu şekilde karşılanacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.