ÜLKÜ OCAKLARI TERCİH ROBOTU TÜRK GENÇLİĞİNİN HİZMETİNDE

ÜLKÜ OCAKLARI TERCİH ROBOTU TÜRK GENÇLİĞİNİN HİZMETİNDE

ABONE OL
29 Temmuz 2023 09:58
ÜLKÜ OCAKLARI TERCİH ROBOTU TÜRK GENÇLİĞİNİN HİZMETİNDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi tarafından geliştirilen Üniversite Tercih Robotu öğrencilerin tercih sürecinde en doğru sonuca ulaşabilmeleri için kullanıma açıldı.

https://www.ulkuocaklari.org.tr/tercihrobotu adresinden bireysel olarak kullanabilen Üniversite Tercih Robotu aynı zamanda Ülkü Ocakları il ve ilçe merkezlerinde uzmanlar nezaretinde de öğrencilere katkı sağlamaktadır. Depremi en ağır biçimde yaşayan Hatay’da Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı depremin ilk gününden itibaren faaliyette olan çadır kentte belirlenen özel alanda uzmanlar nezaretinde öğrencilere tercih konusunda yardımcı olma konusunda çalışmaları başlattı.

DÖNER: GENÇ KARDEŞLERİMİZİN TERCİHLERİNE YARDIMCI OLUYORUZ

Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanı Alihan Döner yaptığı açıklamasında:” Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından tercih döneminde gençlerimize destek olmak için geliştirilen Üniversite Tercih Robotu ile genç kardeşlerimizin üniversite tercihlerini gerçekleştiriyoruz. Her zaman olduğu gibi üniversite tercih döneminde de Türk gençliğinin başarısı ve istikbalimizin sağlam inşası için Ülkü Ocakları, Türk gençliğinin yanında. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkez Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın ifade ettikleri gibi Türk gençliğinin, geleceğe sağlam adımlarla ilerlemesine yardımcı oluyoruz. Tercih yapacak olan bütün gençlerimizi Ülkü Ocakları Hatay İl Başkanlığı yanında bulunan çadır kentteki yerimize bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi üniversite tercih döneminde de Türk gençliğinin başarısı ve istikbalimizin sağlam inşası için Ülkü Ocakları, Türk gençliğinin yanında” dedi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.