YAYMAN ARI GİBİ ÇALIŞIYOR HBB İZLİYOR

YAYMAN ARI GİBİ ÇALIŞIYOR HBB İZLİYOR

ABONE OL
12 Eylül 2023 18:16
YAYMAN ARI GİBİ ÇALIŞIYOR HBB İZLİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

HBB yönetimi 6 Şubat’tan bu yana kent yararına tek hizmet kazandırmazken, AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman Hatay’a ardı ardına projeler kazandırmaya devam ediyor.

Hatay’ı karış karış gezerek tüm ilçelerin eksiklerini yerinde inceleyen Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay’ın tüm ilçelerinin kangren olmuş yaralarına neşter vurarak vatandaşları uzun zamandan bu yana bekledikleri hizmetlere birer birer kavuşturuyor. Kırıkhan’dan Samandağ’a, Hassa’dan Reyhanlı’ya kadar tüm ilçelere yönelik çalışma başlatan Milletvekili Yayman, su sorunu başta olmak üzere yol ve altyapı konularında büyük adımlar attı. Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden defalarca talep edilmesine rağmen yapılmayan hizmetleri tek başına Hatay’a kazandıran Milletvekili Yayman, HBB’nin hiçbir çalışma yapmadığı ve kenti kaderine terk ettiği ortamda arı gibi çalışarak vatandaşların gönlüne girmeyi başardı.

TEK ŞİARIM ÇALIŞMAKTIR DEDİ, HATAY’A HİZMETLERİ SIRALADI

Sloganı olan tek şiarım çalışmaktır diyerek yola çıkan ve 6 Şubat’tan bu yana tek bir gün dahi durmadan dinlenmeden çalışan Milletvekili Yayman, Kırıkhan’da deprem sonrası nüfusu 20 bini aşan Alan Yaylası’nın yolunun yapımına başladı. Kırıkhan’da içme suyu getirme projesini başlatarak Kırıkhan’da susuzluk sorununu tarihe gömen Yayman, Hassa’da da HBB’nin yapması gereken içme suyu çalışmasında taşın altına tüm gövdesini koyarak projeyi ilçeye kazandırdı. Hassa’nın en büyük mahalleleri olan Aktepe ve Akbez’in içme suyu sorununu ortadan kaldıran projeyi başlatan Milletvekili Yayman, aynı bölgenin altyapı sorununun çözümü içinde çalışma başlattı. Samandağ tarihi boyunca asfalt gitmeyen dağ bandı köylerine asfalt götürerek vatandaşa AK Parti’nin yol medeniyettir şiarıyla hizmet götüren Milletvekili Yayman, ovanın kalbi Reyhanlı’nın da en büyük hasreti olan içme suyu sorununu bitirecek projede çalışmalara başladı.

HATAY İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman çalışmalarıyla Hatay için üretmeye ve aciz HBB yönetiminin Hatay halkını mahkum ettiği durumdan kurtarmaya devam ediyor. Hataylı vatandaşlar da parti ayrımı yapmadan hizmet üreten Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’a teşekkürlerini iletiyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.