YAYMAN CHP SEÇİM BÜROSUNU ZİYARET ETTİ

YAYMAN CHP SEÇİM BÜROSUNU ZİYARET ETTİ

ABONE OL
4 Mayıs 2023 12:52
YAYMAN CHP SEÇİM BÜROSUNU ZİYARET ETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Samandağ esnaf ziyareti sırasında konteynerde hizmet veren CHP ilçe başkanlığını ziyaret etti. Memnuniyet yaratan ziyaret çevredeki insanlardan takdir topladı.

Samandağ İlçe Başkanı Semir Özdemir ve teşkilatıyla ile esnafı tek tek kucaklayan Yayman ziyaret ettiği esnaflarının sorunlarını dinledi.

ÖRNEK DAVRANIŞ: CHP SAMANDAĞ İLÇE ÖRGÜTÜNÜ ZİYARET ETTİ

Daha sonra CHP Samandağ İlçe başkanı Nadir Kimyon ve İlçe örgütünü ziyaret eden Yayman “Siyasi görüş ne olursa olsun bu zor günlerde bir birlerimize sarılma günüdür. Tek derdimiz evi yıkılan vatandaşlarımıza ev yapmak. Samandağ halkına 20 bin konut yapmayı hedefledik. Burada siyaset yapmaya gelmedim. Halkımızın sorunlarını dinlemeye geldim. Her zaman Samandağ halkının yanındayız” ifadelerini kullandı.

Çaylar eşliğinde sohbetin yapıldığı ziyarette samimi görüntüler ortaya çıktı. CHP ilçe başkanının yeni konutlar nereye yapılacak sorusuna Yayman hemen cevap verdi. Yayman, fay hattının olmadığı jeolojik zemin etüttün sağlam olduğu dağ eteklerinin altında yeni bir Samandağ inşa edeceklerini ifade eden Yayman, Hatay’da toplam 200 bin konut yapılacağını ve evlerin en geç 1 yıl içinde yapılacağını teslim söyledi.

ŞİMDİ YARALARI SARMA ZAMANI

CHP Samandağ İlçe başkanı Nadir Kimyon İlçe halkının sorunlarını dile getirerek Barınma, beslenme eğitim ve sağlık sorunlarını Yayman’a iletti. Kimyon bu sorunların halledilmesini talep etti. Yayman önce not aldı, sonra bakanlığı arayarak notları ilgili kişilere bizzat iletti. Konteynerde gerçekleşen ziyarette Yayman, çevre, şehircilik ve iklim değişikliği bakanlığı Hatay koordinatörünü arayarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çevrede toplanan vatandaşlar ezber bozan bu ziyareti memnuniyetle karşıladılar.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.