YAYMAN: “MİLLETİMİZ TİKTOK KAPATILSIN İSTİYOR!”

YAYMAN: “MİLLETİMİZ TİKTOK KAPATILSIN İSTİYOR!”

ABONE OL
20 Mayıs 2024 09:32
YAYMAN: “MİLLETİMİZ TİKTOK KAPATILSIN İSTİYOR!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, düzenlemeler ile Tiktok’u dize getireceklerini açıkladı.

CNNTÜRK Televizyonunda TikTok meselesini konuştuklarını belirten Yayman açıklamasında; “TikTok içerikleri ve bazı paylaşımlar artık bir ulusal güvenlik meselesi haline gelmiştir. Milletimiz çok açık biçimde Tiktok’un kapatılmasını istiyor. TikTok’un milletimizin değerlerine, geleneklerine ve örfüne uygun olmayan paylaşımlarını asla kabul etmiyoruz. TikTok temsilcileri Dijital mecralar komisyonumuza geldi. Bu taleplerimizi onların yüzüne de söyledik. Başta TikTok olmak üzere Dijital mecraların çocuklarımıza, aileye, kadınlara, Ülkemize ve Milletimize yönelik kötü içerikleri kabul edilemez. Komisyon olarak konuyu en yakından takip ediyoruz.

Bant Daraltma

Reklam yasağı

Para Cezası

Lisans iptali dahil olmak üzere tüm seçenekler masadadır. En yakın zamanda gerekli tedbirleri alacağız” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.