YILMAZ; “YENİ NESİLLERİMİZİ SPORCU OLARAK YETİŞTİRİYORUZ”

YILMAZ; “YENİ NESİLLERİMİZİ SPORCU OLARAK YETİŞTİRİYORUZ”

ABONE OL
6 Kasım 2023 14:02
YILMAZ; “YENİ NESİLLERİMİZİ SPORCU OLARAK YETİŞTİRİYORUZ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, deprem öncesinde olduğu gibi sonrasında da vatandaşlarına en iyi hizmeti sunmak için dört koldan çalışmalarına devam ediyor.

Şehrin yeniden ayağa kalkması için bakanlıklarla, kurumlarla, sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişare halinde olan Başkan Yılmaz, esnafa, sanayiciye, muhtarlara ve vatandaşlara ayrı ayrı destek vererek çalışmaları ile takdir topluyor.

Başkan Yılmaz şehrin bir bütün olarak ayağa kaldırılması gerektiğini her platformda dile getirerek, Antakya’nın sadece binalardan ibaret olmadığını bu şehri iyileştirmek için Kültürünü, Sanatını, Esnafını, Sanayicisini, eğitimini, sağlığını dört koldan bir bütün olarak iyileştirmenin gayreti içerisinde olduklarını ifade ediyor. Başkan Yılmaz bu kapsamda temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra şehrimizin dört bir yanında yaşayan 9 – 12 yaş grubu arasındaki çocuklara yönelik verdiği ücretsiz yüzme kursları hakkında bilgi verdi.

“KURSLARIMIZA TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ KATILABİLİR”

Yeni nesilleri sporcu olarak yetiştirmenin önemine vurgu yapan Başkan Yılmaz şunları kaydetti; “ Çocuklarımıza yüzme etkinlikleri ile moral, motivasyon ve spor sevgisi aşılıyoruz. Her hafta üçer günlük periyotlar ve 100’er kişilik gruplar halinde yüzme kursları verdiğimiz öğrencilerimiz, kaldıkları konteyner kentlerden servislerle alınarak yeniden servislerle bırakılıyor. Konusunda uzman antrenörlerimiz ve cankurtaranlarımız gözetiminde Sümeyye Boyacı Yüzme Havuzumuzda gerçekleştirdiğimiz yüzme kurslarımıza, yarı olimpik 28 derece su sıcaklığı olan ve günlük temizliği yapılan havuzumuz ile hizmet veriyoruz. Kurslarımıza yalnızca konteyner kentlerde kalan değil şehrimizde ikamet eden tüm öğrencilerimiz katılabilirler.”

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.