ANTAKYA İÇİN, HİZMET İÇİN, KALKINMA İÇİN İZZETTİN YILMAZ!

ANTAKYA İÇİN, HİZMET İÇİN, KALKINMA İÇİN İZZETTİN YILMAZ!

ABONE OL
28 Aralık 2023 11:32
ANTAKYA İÇİN, HİZMET İÇİN, KALKINMA İÇİN İZZETTİN YILMAZ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya’da yüzyılın asfalt hamlesini, yüzyılın tesis ve çevre hareketini başlatan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 2024 seçimleri öncesinde de başkanlık için en güçlü aday konumunda bulunuyor.

Antakya’da asfalt girmeyen sokakları asfalta kavuşturan, atıl arazileri değerlendirerek vatandaşlar için nefes alabilecekleri yeşil alanlar oluşturan, hayata geçirdiği kalıcı sosyal tesisler ile kent gençliğine değer katan Başkan İzzettin Yılmaz, yılların verdiği siyasi birikimini önümüzdeki 5 yıllık dönemde de Antakya’nın deprem enkazından kurtarılması ve şehrin bir bütün olarak ayağa kaldırılmasına harcamaktan hiç çekinmedi. Ankara’daki tüm siyasi bağlantılarını Antakya’ya hizmet kazandırmak için, kent esnafının sorunlarını çözmek için harcayan Başkan Yılmaz, esnafın babası olarak her kesimden vatandaş tarafından baştacı edildi. Özellikle deprem sürecinde vatandaşların her daim ulaşabildiği konumda bulunan, 95 mahalleye yardım seferberliği başlatarak depremin şoku içindeki vatandaşlara yardım eli uzatan Başkan İzzettin Yılmaz, vatandaşın üzerindeki enkaz toprağını atarak en kısa sürede çadır ve yaşayabileceği alanlara intikalini sağladı. Gıdadan ilk etapta çadır, daha sonra da konteyner tedarikine, 95 mahallede enkaz artığı ve moloz kaldırma çalışmalarından kentin can damarı olan Uzun Çarşı’nın yeniden faaliyete girmesi aşamasındaki çalışmalara, yeşil alanların düzenlenerek çadır ve konteyner alanları açılmasına, vatandaşlara yaşamlarını idame ettirebilecekleri gıda ve hijyen malzemeleri ulaştırılmasından son süreçte de orta hasarlı binalarla ilgili başvurulara değin çok geniş bir alanda sorunsuz çalışmalarıyla 95 mahalledeki yarım milyona yakın vatandaşın takdirini ve saygısını kazandı.

ANTAKYA’YA HİZMETE DEVAM!

40’tan fazla mahallesi yıkılan kentte 180’den fazla konteyner çevresine hizmet veren bir yapılanmayı sorunsuz şekilde idare eden ve kendisinden yardım istendiği anda sorunlu bölgedeki tüm arızayı gideren Başkan İzzettin Yılmaz, deneyimli ekibi ile geride kalan 5 yılda bölgenin yıldızı olmayı başardı. Hizmetleriyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın övgüsünü alarak ödüle layık görülen Başkan İzzettin Yılmaz, Antakya’nın adını ulusal ve uluslararası arenada duyuracak çalışmalara imza atmaya devam etmek için önümüzdeki 5 yıllık periyotta da aday. Biz de İzzettin Yılmaz’ın 5 yıl daha neden başkan olması gerektiğini aktarmak istiyoruz.

Kenti çocukluğundan bu yana çalışma ve siyaset hayatının içinde bulunduğundan dolayı çok iyi tanıdığı için,

Milliyetçi terbiye ve AK Parti belediyeciliği anlayışlarına sahip olarak Antakya’yı kardeşlik iklimi içinde yönettiği için,

Her görüşe, her renge, her dile ayrım yapmadan hizmet ettiği için,

Antakya’da değişim ve dönüşüm hareketi başlattığı ve kentte gözle görülür değişim yarattığı için,

7’den 77’ye her yaşa uygun hizmetlerle 95 mahallede hizmetlere imza attığı için,

Esnafa, işçiye, emekçiye saygı ile hareket edip her vatandaşın sorununu dinleyerek çözüm bulduğu için,

Antakya’nın deprem enkazından bir an önce kurtarılması için,

Vatandaşların kısa sürede güvenli evlerine kavuşarak tertemiz bir Antakya’da yaşamaya devam etmeleri için,

Hizmetlerin kısa sürede ve kalıcı olarak kente kazandırılması ve Antakya’daki istikrarın sürmesi için İzzettin Yılmaz’ın önümüzdeki 5 yıl daha Belediye Başkanı olarak hizmet etmesi gerektiğini düşünüyor, takdiri kamuoyuna bırakıyoruz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.