Arsuz Belediyesi ‘100.Yıl Girişimcilik ve Proje Ödülleri’ kapsamında Yılın En İyi Proje Ödülüne layık görüldü.
Ödülü Başkan Asaf Güven’in 11 Aralık’ta düzenlenecek olan ödül töreninde teslim alacağı belirtildi. Arsuz Belediyesi tarafından yapılan duyuruda; “Arsuz Belediyemiz; ‘100.Yıl Girişimcilik ve Proje Ödülleri’ kapsamında, Karaağaç ve Çetillik Semt Pazarlarımızda kurduğumuz ‘Güneş Enerjisi Sistemleri’ projesiyle Yılın En İyi Proje Ödülüne layık görüldü” denildi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.