AV. SAFA EZER’İN USTALIK ESERİ: “HAYATA KARŞI SUÇLAR” ÇIKTI

AV. SAFA EZER’İN USTALIK ESERİ: “HAYATA KARŞI SUÇLAR” ÇIKTI

ABONE OL
3 Şubat 2023 17:18
AV. SAFA EZER’İN USTALIK ESERİ: “HAYATA KARŞI SUÇLAR” ÇIKTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’da mesleğinin öncülerinden olan başarılı avukat Safa Ezer’in uzun yıllar süren deneyimleriyle oluşturduğu “Hayata Karşı Suçlar” kitabı okurlarıyla buluştu.

Bilge Yayınevi tarafından internet üzerinden satışı süren kitabın Altınözü’ne bağlı Yarseli köyünde 1969 yılında doğan yazarı olan usta avukat Safa Ezer, Hatay hukuk camiasının saygın isimleri arasında yer alıyor. Yıllardır serbest avukatlık yapan, daha önce de çeşitli kurumlarda öğretim görevlisi olarak çalışan Safa Ezer’in çıkardığı kitabının dağıtımı seçkin kitapçılarda ve internet sitelerinde sürüyor. Ocak ayı itibariyle satışı başlayan kitaba ilginin oldukça yoğun olduğu öğrenilirken, mesleğe gönül vermiş olan binlerce avukata adeta başucu kitabı olacak nitelikteki Hayata Karşı Suçlar kitabı uygun fiyatla sizlere ulaşıyor. “Hayata Karşı Suçlar” kitabının satışı Bilge Yayınevi tarafından internet üzerinden sürüyor.

SAFA EZER KİMDİR?

1994 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun oldu. 1996 yılından bu yana Hatay Barosuna kayıtlı olarak Antakya da serbest Avukatlık yapmaktadır. 2006 ile 2013 yılları arasında Hatay Polis Meslek Yüksek Okulunda Türk Ceza Hukuku ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanında öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. Halen Antakya’da serbest Avukatlık mesleğine devam etmektedir. Ezer’in kitabına: https://www.bilgeyayinevi.com/hayata-karsi-suclar–2023-ocak linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.