Hatay Haber Gündem

BAŞKAN ÇELİK KIRIKHAN’I AYAĞA KALDIRIYOR

BAŞKAN ÇELİK KIRIKHAN’I AYAĞA KALDIRIYOR
21 Nisan 2024 - 13:11

Kırıkhan Belediye Başkanı Ömer Erdal Çelik şehri bir an önce ayağa kaldırmak için gece – gündüz demeden çalışmalarına canla başla devam ediyor.

Yoğun tempo ile geçen seçim sürecinin ardından mazbata ve devir teslim aldıktan sonra durmadan, dinlenmeden ve ara vermeden şehri ayağa kaldırma çalışmalarına devam eden Başkan Ömer Erdal Çelik, bir yandan esnaf ziyaretleri yaparken diğer yandan belediye birimlerinin sahada yapmış olduğu çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Başkan Çelik, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından İsmail Turan Bulvarı’nda yapılan asfalt yama ve yol onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

İsmail Turan Bulvarı’ndaki incelemelerin ardından şehrin diye ve cadde sokaklarında yine fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yapılan yol bakım onarım asfalt yama çalışmaları ve orta refüjlerdeki bakım onarım çalışmalarını da yerinde inceledi. Başkan Çelik, saha incelemeleri ile birlikte vatandaşları ve esnaf ziyaretlerinde ihmal etmiyor. Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret eden Başkan Çelik, sorunları dinleyip çözümleri noktasında karşılıklı istişare ve değerlendirmelerde bulunuyor.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem