BAŞKAN YILMAZ’IN BAŞARISI ULUSAL BASINDA

BAŞKAN YILMAZ’IN BAŞARISI ULUSAL BASINDA

ABONE OL
2 Temmuz 2023 21:32
BAŞKAN YILMAZ’IN BAŞARISI ULUSAL BASINDA
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın ayağa kalkmasının yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarıyla ulusal arenada yankı uyandırmaya devam ediyor.


Binlerce çocuğa yüzme eğitimi verilerek deprem psikolojisinden kurtarmayı amaçlayan projesi ile belediyecilik alanında çığır açan Başkan Yılmaz, projesiyle Ülke TV ve CNN Türk haber kanallarında da manşet olmayı başardı.

BAŞKAN YILMAZ İNANDI VE BAŞARDI

Çalışmalarıyla kentte hayatın normale dönmesine büyük katkı sunan Başkan Yılmaz, Sümeyye Boyacı Yüzme Havuzu ile de vatandaşları depremin olumsuz etkilerinden arındırıyor. Çadırkent ve konteyner kentlerde yaşayan binlerce çocuğu her gün servisler aracılığıyla alarak yüzme havuzuna getiren ve günde 1’er saatten haftada 3 saatlik eğitim ile iyi bir yüzücü olmalarını amaçlayan Başkan Yılmaz, çıktığı kutlu yolda hedeflediği bir projeyi daha neticelendirmeyi başardı.

ANTAKYA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN ADRESİ OLDU

Sosyal belediyecilik çalışmalarına gönül belediyeciliği sloganıyla yeni bir soluk kazandıran Başkan Yılmaz, Antakya’da asfalt, temizlik ve moloz artığı kaldırma çalışmalarının yanı sıra bu tür sosyal çalışmalarla Türkiye’de gönül belediyeciliğinin örneği olmayı başardı.


Yüzme havuzu hizmeti ile ÜLKE TV ve CNN Türk televizyonlarında geniş yer bulan Başkan İzzettin Yılmaz, Antakya için çalışmaya, Antakya’yı ayağa kaldırmaya devam ediyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.