Memur-Sen Hatay İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar, Hatay’da faaliyet gösteren BEK Okulları ile indirim anlaşması imzaladıklarını açıkladı.
Bayrakdar, Hatay’da eğitim alanındaki önemli bir adımı duyurarak memur ve emekli memur ailelerine önemli bir avantaj sağladı. Bayrakdar, yaptığı açıklamada, “Hatay Memur-Sen olarak BEK Okulları ile indirim anlaşması yaptık. Memur-Sen’e bağlı 11 sendika ve emekli Memur-Sen’e bağlı sendika üyelerimizin çocukları için %25 oranında indirim anlaşmasını BEK Okulları Müdürü Ali Bolat ile birlikte imza altına aldık. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.