Bila Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı-AK Parti Erzin Belediye Başkan Aday Adayı Burak Bila, Erzin Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Serkan Türe’yi makamında ziyaret etti.
Erzin ilçesinin konuşulduğu Ülkü Ocaklarını ziyaretinde Başkan Türe’ye başarılar dileyen AK Parti Erzin Belediye Başkan Aday Adayı Burak Bila, hoş sohbeti ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.
Ziyaret, sohbet ortamında devam etti.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.