AK Parti Yayladağı İlçe Başkanı Doğan Gürlen’in annesi Fatma Gürlen hayatını kaybetti.
Acı haberi Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın duyurdu. Başkan Yalçın yayınladığı taziye mesajında, “AK Parti İlçe Başkanımız Sn. Doğan Gürlen’in kıymetli annesi Fatma teyzemiz vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Şakşak Mahallemizde defnedilecektir” dedi.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.