AK Parti Hatay Milletvekili Kemal Karahan, Dörtyol’da ziyaretlerde bulundu.
Milletvekili Karahan AK Parti İlçe Başkanı Osman Görgen ile birlikte ilçeye bağlı Amanoslardaki Üçkoz, Bağrıaçık, Musacı,Taşlıufacık, Sırapınar yaylalarında yaşayan vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Karahan, yaylaların en büyük sorunlarından olan yol, su ve elektrik konularında girişimlerde bulunacağını kaydetti. TBMM’nin tatilde olduğu günlerde dahi çalışmalarına ara vermeyen Milletvekili Karahan’a vatandaşlar ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.