Türkiye’nin yerli otomobili TOGG tanıtım çalışmaları kapsamında Payas Belediyesi Önünde vatandaşların beğenisine sunuldu.
TOGG’a yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, cep telefonlarıyla fotoğraf çektirdi. Payas Belediye Başkanı Bekir Altan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürler ederek Türk milleti olarak gururlu olduklarını, “Sevinçliyiz, mutluyuz, inşallah daha iyileri de olur” sözleriyle dile getirdi.
TOGG alırsa ticari taksi yapacağını dile getirerek her vatandaş gibi gururlandığını vurgulayan bir vatandaş duygularını şu sözlerle belirtti, “Daha önce görmemiştim burada denk geldim. Hatta işimiz vardı erteledim, çünkü her işimizden önemli. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Milletimize hayırlı olsun”
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.