Hatay Haber Gündem

ŞABAN DOĞRU İLE ANTAKYA’YA REFAH GELECEK

ŞABAN DOĞRU İLE ANTAKYA’YA REFAH GELECEK
09 Şubat 2024 - 23:11

Genel başkanlığını Dr. Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi Antakya Belediye Başkan Adayı Şaban Doğru, Antakya’ya refah getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.
Antakya’yı karış karış gezen Doğru, projelerini vatandaşlara aktarmaya devam ediyor.

31 MART’TA MİLLİ GÖRÜŞE DÖNME VAKTİDİR

Belediye yönetiminde Milli Görüş’e dönülmesi gerektiğinin altını çizen Doğru, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, “Bu belediye seçimleri daha öncekilerden farklı bir belediye seçimidir. Çünkü bu seçimde milli Görüş, Yeniden Refah Partimizle çok ciddi bir alternatif olarak ortaya çıkmaktadır. Artık ‘ehveni şerlere’ mahkum değiliz. Ölümü görüp hastalığa razı olmak mecburiyetinde değiliz. Artık hayrın kendisini, doğrunun kendisini, Milli Görüşü, Yeniden Refah’ı seçeceğiz inşallah. Antakya’mız, bu seçimlerde bir yol ayrımının eşiğindedir. Önümüzdeki seçim, özellikle Antakya’mızın yerel yönetimler alanında hangi yolda yürüyeceğini tercih edeceği son derece önemli bir seçim olacak. Ahlakın, maneviyatın, hakikatin, doğrunun, adaletin hakim olduğu anlayış tek çaredir. Millete hizmeti ibadet olarak yapan anlayış tek çaredir. Halk Hakk’a hizmettir anlayışıyla hareket eden kadrolar tek çaredir. Makam ve rakam için değil Allah rızası için siyaset yapan kadrolar tek çaredir, milli görüş tek çaredir, Yeniden Refah tek çaredir. Siyaseti ticaret olarak gören, çıkar odaklı siyaset anlayışlarının milletimize unutturduğu milli görüş belediyeciliğine, ahlaklı belediyeciliğe dönme vakti gelmiştir” diye konuştu.

VATANDAŞLARDAN DOĞRU’YA TAM DESTEK

Yeniden Refah Partisi Antakya Belediye Başkan adayı Şaban Doğru’ya tam destek verdiklerini belirten vatandaşlar, “Antakya belediyecilikte Erbakan’cı sisteme dönmelidir. Halkın yönetimde daha fazla söz sahibi olduğu, sosyal hayatta daha fazla hak sahibi olduğu, açlık sınırına mahkum olmadığı bir yönetim için Yeniden Refah’ın belediye yönetimine gelmesi şarttır. Biz Şaban Doğru’nun ve Yeniden Refah Partisi’nin tam destekçileriyiz. İnşallah Antakya’mıza Şaban Doğru ile Yeniden Refah gelecektir” ifadelerini kullandılar.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem