SAMANDAĞ’DA EŞZAMANLI ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

SAMANDAĞ’DA EŞZAMANLI ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

ABONE OL
3 Ocak 2024 13:59
SAMANDAĞ’DA EŞZAMANLI ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Samandağ Belediyesi ekipleri, vatandaşların rahat ve güvenli ulaşım sağlamaları amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin ilçe genlinde yol bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Her gün birçok farklı mahallede eş zamanlı çalışmalarını sürdüren Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan ilçeye yeni ve modern yollar kazandırırken, bir yandan da deforme olmuş yollarda onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyorlar. Yapılan çalışmalarla ilgili Samandağ Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “ Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce, her gün birçok farklı mahallemizde gerçekleştirdiğimiz eş zamanlı çalışmalar kapsamında ilçemiz genelinde yol bakım, onarım ve zemin düzenleme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce son olarak;

Yeşilköy Mahallesi’nde temizlik ve düzenleme çalışmaları, Uzunbağ Mahallesi’nde düzenleme ve stabilize yol çalışmaları, Kurtderesi Mahallesi’nde yağmur sularının tahliyesini sağlamak amacıyla mazgal yapım ve temizlik çalışmaları, Çanakoluk Mahallesi’nde büz döşeme çalışmaları, Deniz Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi’nde temizlik ve asfalt yama çalışmaları. Çiğdede Mahallesi Mehmet Asla Caddesi’nde kaldırım onarım ve temizlik çalışmaları gerçekleştirdik. İlçemiz genelinde çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz“ ifadelerine yer verildi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.