Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay’da incelemelerde bulunan CHP heyetini makamında kabul etti.
Vali Masatlı, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP Genel Başkan Yardımcıları; Erhan Adem, Ulaş Karasu, Suat Özçağdaş, CHP Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki ve İl Başkan Yardımcıları ile Hatay’da devam eden çalışmaları istişare etti. CHP heyeti adına konuşan Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Vali Masatlı’ya kabullerinden dolayı teşekkür etti.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.