Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut GÜLCÜ ve İlçe Mahalle Muhtarları Dernek Başkanlarıyla bir araya geldi.
İlçelerin özelde durum tespitlerin yapıldığı görüşmede ayrıca ilin mahalli hizmetleri ile yeniden ihya ve inşa çalışmaları kapsamında hayata geçirilen ve geçirilmesi gereken projeler görüşüldü. Muhtarların isteklerini tek tek dinleyerek notlar alan Vali Masatlı, Hatay’ın ayağa kalkmasında muhtarların çok önemli rollerinin olduğunu belirterek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından da bu tür istişare toplantılarının süreceğini aktardı.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.