Hatay Haber Gündem

YAYMAN TEŞEKKÜR TURUNA DEVAM EDİYOR

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, seçimden seçime değil, daima milletinin yanında yer almaya devam ediyor.

YAYMAN TEŞEKKÜR TURUNA DEVAM EDİYOR
29 Temmuz 2023 - 9:14

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı ve AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, seçimden seçime değil, daima milletinin yanında yer almaya devam ediyor.

Yayman teşekkür gezilerini ara vermeden sürdürüyor. Çalışmak benim şiarımdır anlayışı ile vatandaşların iyi günlerinde olduğu gibi kötü günlerinde de yanlarında olmaya devam eden Yayman, Kırıkhan ve Hassa ilçelerinde ziyaretlerini sürdürdü. Ayak basmadık mahalle, sıkmadık el bırakmayan Milletvekili Yayman, milletin derdiyle hemhal olup, vatandaşların isteklerini dinleyerek uygun çözümler üretiyor. Kendisine iletilen sorunları anında Ankara’yı arayarak çözümler buluyor. Bu yaklaşım vatandaşta büyük sevgi ve ilgi görüyor. 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde vatandaşların kendilerini dinleyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri şartsız destekten dolayı minnettar olduğunu belirten Milletvekili Yayman, şimdi vatandaşlarımızı dinleme zamanı olduğunu belirtti. Bu gezilerin amacının vatandaşların sorunlarını yakından duymak ve sorunlara uygun mikro çözümler üretmek olduğunu ifade etti.

YAYMAN’A YOĞUN İLGİ VAR

Milletvekili Yayman’ın baba ocağı olan Kırıkhan’da ziyaretlerde bulunduğu Alaybeyli, Karaelmaslı, Alibeyçağlı, Balarmudu, Saylak, Bektaşlı ve Dedeçınar Mahalleleri’nde vatandaşlar Yayman’a yoğun ilgi gösterdi. Kırıkhan’ın her sorununu kendi sorunu gibi üstlenerek çözüm üreten Milletvekili Yayman’a teşekkürü ziyaretlerine yoğun ilgi göstererek eden vatandaşlar, Milletvekili Yayman’ın TBMM’de kent sorunlarına yönelik çalışmalarından memnun olduğunu belirterek kendisine her zaman tam destek olmaya devam edeceklerini kaydettiler.

HASSA DAİMA REİSİN YANINDA

Milletvekili Yayman, Hassa’da da yoğun ilgi ile karşılandı. İlçeye bağlı Aktepe Mahallesi, Akkülek, Hanobası, Mazmanlı, Gülkent, Buhara, Sugediği, Ardıçlı, Hacılar, Tiyek ve Dedemli Mahalleleri’nde ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Yayman’a dün olduğu gibi bugün ve yarın da desteklerinin süreceğini belirten Hassalı vatandaşlar, ilçeye gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı da teşekkürlerini sundular.

Milletvekili Yayman, TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte başladığı Hatay turunda her gün farklı noktalarda vatandaşlarla buluşmayı sürdürüyor.

2023 Her Hakkı Saklıdır - Hatay Haber Gündem