ALTINÖZÜLÜ SPORCULAR REKORLA DÖNDÜ

ALTINÖZÜLÜ SPORCULAR REKORLA DÖNDÜ

ABONE OL
23 Temmuz 2023 14:38
ALTINÖZÜLÜ SPORCULAR REKORLA DÖNDÜ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hatay’ın kurtuluşu etkinlikleri kapsamında yapılan Budokaıdo Hatay İl Şampiyonası’na katılan Altınözülü sporcular, müsabakalardan büyük bir başarıyla ayrıldı.

Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü, şampiyonada 7 birincilik, 5 ikincilik ve 5 üçüncülük elde etti.

SÜRGİT: BAŞARILI SPORCU YETİŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Genç sporcuların elde ettiği başarıya ilişkin açıklama yapan kulüp antrenörü Bedia Sürgit, “Hatay’ın Kurtuluşu Etkinlikleri kapsamında yapılan Budokaıdo il Şampiyonasında Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübümüz toplamda 17 derece elde etti. Yarışmaya katılan ve derece elde tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum. Şampiyonada, sporcularımızdan Suzan Naz Albayrak, Cemre Su Sürgit, Meryem Temizkan, Nur Ğırmi, Sedel Dedem, Emine Korkmaz ve Dilan Korkmaz kendi kategorilerinde birinci oldu. Mira Nur Çolak, Hatice Tekin, Ömer Kuday, Muhammed Hayek ve Mehmet Korkmaz şampiyonayı ikincilikle tamamladı. Aykız Uluca, Luceyn Kassum, Abdülmelik Vilyo, Mustafa Bitar ve Mustafa Dedem ise üçüncü oldu. Bizlere desteğini hiç esirgemeyen Altınözü Kaymakamımız Sayın Mehmet Sert’e, Belediye Başkanımız Sayın Rıfat Sarı’ya, Gençlik Spor İlçe Müdürümüz Ahmet Zümre’ye çok teşekkür ediyoruz. Hatay’ın kurtuluş günü kutlu olsun. “Hatay benim şahsi meselemdir” diyen ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklı olanını severim” şeklindeki sözlerini rehber edinerek sporcu yetiştirme gayreti içinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.